лого
лого

Професійна косметика
від виробника оптом
і в роздріб

Каталог товарів
0

На сумму: 0.00 грн

Апарати для манікюру

Апарати для манікюру/педикюру - що це таке

Апарат для манікюру - багатофункціональний інструмент, який допомагає зменшити довжину, надати або змінити форму нігтьової пластини, а також обпилювати поверхню як натуральних, так і штучних нігтів. Крім цього, майстрині манікюру користуються цією машинкою для полірування перед нанесенням покриття та для обробки кутикули та епідермісу навколо нігтя.

Апарат для манікюру чимось нагадує бормашину, яку використовую стоматологи: до блоку живлення за допомогою проводу приєднується ручка-мотор. До ручки прикріплюються насадки або фрези, які різняться залежно від функції, що виконується. Наприклад, керамічні використовуються для зняття гелевого покриття і нарощених за допомогою нігтів гель-лаку, а алмазні насадки використовуються при роботі зі штучними нігтями з акрилу.

Основні фактори при виборі апарату

На сучасному ринку є великий асортимент апаратів для манікюру, що відрізняються один від одного технічними характеристиками. При виборі подібної машинки потрібно звернути увагу на три найбільш важливі фактори: швидкість обертання, потужність і момент двигуна, що крутить. Також слід звернути увагу на наявність у апарату "безщіткової ручки" для більш комфортної обробки.

Швидкість обертання

Найбільш універсальними є апарати зі швидкістю обертання від 25 до 40 тисяч обертів за хвилину. Подібні машинки для манікюру дозволяють швидко виконувати безліч операцій з нігтями: знімати гелеве покриття, полірувати ніготь, прибирати кутикулу, що огрубіла. Подібні апарати переважно використовують у салонах краси.

Є й машинки, швидкість яких менша за 25 тисяч оборотів. Такі зазвичай використовують щодо манікюру в домашніх умовах. Їх можна використовувати для виконання певних робіт з нігтями, вони підійдуть для обробки натуральних нігтів та неогрубілої кутикули, проте дані апарати не завжди ефективні, наприклад, ними складно буде зняти гелеве покриття.

Також є апарати, візуально схожі на ручку для письма. Саме вони розвивають максимальну швидкість обертання до 50 тис. оборотів і мають потужність понад 100 Ватт (від 100 до 230 Ватт)

Потужність двигуна

Може здаватися, що чим потужніший апарат, тим він кращий. Найчастіше так і є: машинка з великими показниками потужності стабільно працює, без перегріву або вібрації, проте існує кілька нюансів.

Апарати з потужністю 60-100 Вт використовують у салонах краси. Вони не тільки допомагають робити манікюр набагато швидше, але з їх допомогою можна робити педикюр. У такому разі не доведеться купувати ще один апарат. Однак тим, хто тільки починає вчитися робити манікюр, краще не купувати такі машинки. По-перше, вони дуже дорогі, по-друге, без певних навичок і практики майстер-початківець може поранити ніготь або шкіру клієнта.

Для новачків найкраще підійдуть апарати потужністю 40-60 Вт. З їх допомогою можна наносити манікюр, не боячись поранити клієнта: через відносно невисоку потужність у майстра буде трохи часу виправити помилку (наприклад, розташувати машинку під правильним кутом, якщо під час роботи вона зрушила) до того, як поранити шкіру або нігтьову пластину клієнта.

Найменша потужність для машини – 15-40 Вт. Такі використовуються для того, щоб робити манікюр удома. За допомогою подібних апаратів можна лише обробляти натуральні нігті та прибирати кутикулу. Вони чудово підійдуть для тих, хто починає вчитися манікюру і для тих, хто не збирається професійно працювати в цій сфері, і максимум зробить манікюр кільком подругам.

Крутний момент двигуна

Крутний момент двигуна показує здатність машинки набирати та утримувати швидкість. Залежно від того, з якими нігтями працює майстер, необхідно регулювати цей показник. Наприклад, обробку натуральних нігтів потрібно проводити з показником двигуна, що крутить, не більше 1,5 Н/см, а для штучних покриттів - від 2 Н/см. Крутний момент двигуна для машинок, за допомогою яких можна робити педикюр, повинен бути не менше ніж 2,8 Н/см.

Апарати, які підійдуть для манікюру та педикюру

Майстрині, які збираються робити і педикюр, і манікюр своїм клієнтам, напевно не захочуть купувати дві машинки, якщо можна купити одну, яка підійде для обох видів робіт. На ногах нігті щільніші, тому деякими машинками можна робити лише манікюр, інші підійдуть і для педикюру. Однак апарати з певними показниками можна використовувати для надання обох послуг.

Для нігтів на руках підійдуть апарати потужністю від 35 до 100 Вт. Однак для того, щоб робити педикюр, мінімальна потужність машинки має бути 60 Вт. Таким чином, майстриням, які хочуть займатися і тим, і іншим, потрібно купувати апарат від 60 до 100 Вт.

Чим більша швидкість обертання, тим більше машина підійде для педикюру. Нігті на ногах щільніші, тому якщо їх полірувати апаратом зі швидкістю обертання до 30 тисяч обертів за хвилину, то це займе багато часу і якість манікюру буде не такою високою. Якщо людина хоче робити і манікюр, і педикюр, машину треба брати зі швидкістю обертання 30-40 тисяч обертів на хвилину.

Для педикюру і манікюру потрібно буде вибрати апарат, у якого момент, що крутить, буде не менше 2 Н/см.